Generali

Grupa Generali Polska jest ważną częścią działającej na rynkach całego świata Generali Group, która założona została w 1831 roku w Trieście. Generali w Polsce to profesjonalny, godny zaufania i aktywny partner, stawiający jakość na pierwszym miejscu. Korzystając z olbrzymiej wiedzy i doświadczenia Generali na rynkach międzynarodowych ponosimy odpowiedzialność za rozwój Generali na polskim rynku.

Na pierwszym miejscu stawiamy Klienta i jego bezpieczeństwo. Chcemy być towarzystwem cieszącym się społecznym uznaniem i zaufaniem. Oferując profesjonalne usługi i produkty ubezpieczeniowe zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo finansowe. Nasze produkty dostosowane są do potrzeb Klientów na każdym etapie i w każdym obszarze ich życia.

Nie podążamy za wszystkimi modnymi trendami, ale gwarantujemy naszym Klientom pewność, innowacyjność, bezpieczeństwo i finansową stabilność. Doradztwo w zakresie działań prewencyjnych postrzegamy jako ważne zobowiązanie wobec Klientów. Orientacja na Klienta kształtuje naszą kulturę organizacji i zarządzania i znajduje swoje odzwierciedlenie w wynikach finansowych i rosnącym udziale w rynku.

Jako znacząca firma na polskim rynku ubezpieczeniowym rozbudowujemy dochodowe obszary naszej działalności w zakresie usług finansowych. Jesteśmy znaczącą firmą w sektorze usług finansowych dla osób prywatnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. W związku z tym, że chcemy umacniać naszą pozycję, a nie tylko ją utrzymywać, wyznaczamy trendy i szybciej od konkurencji reagujemy na wymagania rynkowe. Wykorzystujemy każdy kanał dystrybucji przynoszący zysk, jednocześnie zastępujemy nierentowne obszary działalności rentownymi.

Niewiele instytucji może poszczycić się tak interesującym znakiem firmowym jak Generali. Lew św. Marka używany był w przeszłości przez wielu władców, m.in. Aleksandra Wielkiego, a Wenecjanie wybrali lwa ze skrzydłami na herb swojego miasta. Lew to symbol władzy na ziemi, a skrzydła są symbolem władzy w powietrzu. To połączenie uosabia siłę i bezpieczeństwo i doskonale oddaje charakter działalności Generali.

Z Generali możesz czuć się bezpiecznie pod skrzydłami lwa.

Źródło: www.generali.pl