Hestia

STU Ergo Hestia SA to jedno z trzech wiodących towarzystw ubezpieczeń majątkowych w Polsce. To pierwsze i największe towarzystwo, które powstało w warunkach gospodarki wolnorynkowej, tj. po roku 1989. Firma za swą patronkę przyjęła Hestię - mitologiczną opiekunkę ogniska domowego.
Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody. Kapitały własne Towarzystwa wynoszą 723,1 mln zł. To gwarancja, że nawet najwyższe wypłaty odszkodowań nie są w stanie zachwiać płynnością finansową Ergo Hestii.

Ergo Hestia jest częścią Grupy Ergo, drugiej co do wielkości na niemieckim rynku ubezpieczeniowym. Ergo obsługuje prawie 30 milionów klientów w całej Europie, a wartość jej portfela inwestycyjnego wynosi 87 miliardów euro. Dzięki bliskiej współpracy z towarzystwami Grupy Ergo z Niemiec i Hiszpanii, Ergo Hestia wprowadza na polski rynek nowatorskie rozwiązania oraz udoskonala swoje usługi tak, by lepiej spełniały oczekiwania klientów. Właścicielem Grupy Ergo jest, istniejące od ponad 120 lat, monachijskie towarzystwo Munich Re. Jest to największy na świecie reasekurator, należący do elity światowych finansów.

Ergo Hestia oferuje pełen wachlarz ubezpieczeń dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Właściciele małych i średnich firm korzystają z nowoczesnych rozwiązań w zakresie ubezpieczeń majątkowych - pakietów Hestia Biznes oraz Moja Firma.

Ubezpieczenia gospodarcze i przemysłowe dla największych przedsiębiorstw dostosowuje się do ich indywidualnych wymagań i specyfiki działalności.

Indywidualni nabywcy wybierają najbardziej rodzinne ubezpieczenie - pakiet Hestia 7, obejmujący najważniejsze ubezpieczenia majątku i osób.

Ergo Hestia uruchomiła unikatowy na polskim rynku, nowoczesny system obsługi klientów, u których wystąpiła szkoda. Dzięki niemu likwidacja przebiega szybko i sprawnie. System ten tworzą: infolinia gdzie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, można zgłosić szkodę, sieć likwidatorów wyjazdowych i Centralne Biuro Likwidacji Szkód, które zapewnia jednakowy w całym kraju, wysoki standard likwidacji i krótki czas trwania tego procesu. Poprzez nowoczesne centrum telefoniczne przez całą dobę klienci mogą zgłosić szkodę, lub dowiedzieć się, na jakim etapie jest jej likwidacja. Hestia Kontakt organizuje też pomoc w ramach usług assistance.

Wysoką jakość usług oferowanych przez STU Ergo Hestia potwierdzają liczne nagrody i prestiżowe wyróżnienia, przyznane przez niezależnych ekspertów.

Ergo Hestia. Recepta na bezpieczeństwo.

Źródło: www.hestia.pl