Nie znasz się dokładnie na produktach ubezpieczeniowych, a wyjeżdżasz za granicę i chcesz się ubezpieczyć, bądź bierzesz kredyt budowlany, a bank wymaga od Ciebie zabezpieczenia finansowego?
Z naszą pomocą wybierzesz odpowiednie ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.

Jako osoba prywatna skorzystaj z ubezpieczenia "dla Siebie" - w lewym menu widnieją oferowane ubezpieczenia prywatne, np. "Dom w budowie". Po kliknięciu w tym miejscu, na środku strony zobaczysz opis produktu i informację, w jakim przypadku należy wybrać tą opcję. Czytając Ogólne Warunki Ubezpieczenia będziesz wiedział wszystko o prezentowanym ubezpieczeniu.

Podobnie jest z wyjazdem za granicę. Jeśli wyjeżdżasz prywatnie, wybierasz ubezpieczenie z grupy "dla Siebie" - klikasz na "Podróże", podmenu „KL, NNW, OC, Bagaż” i na ekranie widzisz krótką charakterystykę ubezpieczenia. Po zapoznaniu się z nią będziesz wiedział, jakiego ubezpieczenia potrzebujesz.

Powyższe przykłady ilustrują tylko 2 rodzaje ubezpieczenia, natomiast tak jest z każdym proponowanym przez nas ubezpieczeniem.

Pamiętaj !! Nie wystarczy zapoznać się z krótką charakterystyką ubezpieczenia zamieszczoną na stronie, przed zakupem musisz dokładnie zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia.